O nás

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

 

TETOVÁNÍ

Miroslav Vaňous

Ahoj, jmenuju se Miroslav Vaňous. Pokud chcete tetování, přijďte za mnou. Zabývám se tím profesionálně už několik let. Moje cesta až sem byla lemována airbrushingem, graffiti a podobnými technikami. Malba a jiné způsoby uměleckého vyjádření mě vždycky naplňovaly. Teď už vím, že tetování je to, u čeho chci zůstat a dál se v tom rozvíjet.

Absolvoval jsem všechny kurzy, které jsou spojené s odborným porušením integrity kůže. Jsem připravený na všechny vaše požadavky, ať jsou sebevíc šílené. Společnými silami vytvoříme něco, na co budete celý život hrdí!

Ukázky mé práce

Lukáš Smola

Ahoj, jmenuji se Lukáš Smola a pocházím ze Svitav. Své první tetování jsem si nechal udělat ve 13 letech a hned jsem věděl, že nebude ani moje poslední. Natolik mě to zaujalo, že jsem začal tetovat sebe, rodinu i kamarády. Později jsem absolvoval všechny potřebné kurzy a nyní se tomu věnuji naplno.

Dělám především abstrakci, portréty, styl trash polka a mnoho dalších. Vyhýbám se ale tribalu a podobným ornamentům.

Pokud jste na vážkách, rád vám s čímkoliv poradím.

Ukázky mé práce

 

Permanentní make-up

Lenka Mikulecká

Ahoj, jmenuji se Lenka a pracuji jako kosmetička již víc než 10 let. Ráda pomáhám lidem cítit se lépe proto jsem se rozhodla pro kurz permanentního make upu. Obočí, oči a rty. To jsou dominanty vašeho obličeje. Správnou úpravou jejich vzhledu podtrhnete přirozenou krásu a potlačíte drobné vady. S permanentním make-upem ušetříte čas, získáte sebedůvěru, poznáte radost ze sebe sama, užijete si dříve nepoznané pohodlí a budete se těšit do společnosti. Permanentní make-up stojí za to!

Ukázky mé práce